Het Pigeoncom-veilingseizoen is gestart op 10 november 2018 en zal waarschijnlijk begin april 2019 eindigen. Elk weekend in die periode zullen er nieuwe veilingen (blijven) starten met een veilingduur van 13 dagen. Veilingen beginnen op maandag en eindigen twee weken later op zondag. Het is zeer aan te raden om te bezoeken www.pigeoncom.com regelmatig om op de hoogte te blijven van ons zeer mooie en gevarieerde aanbod dat een mix is ​​van allround, eendaagse fond en zware fond (middag- en ochtendlossing) duiven. De focus zal echter op zware fondduiven liggen. Ook internationaal gaan we ons verder oriënteren en komen er een aantal hele mooie veilingen georganiseerd door buitenlandse duivenliefhebbers.

In willekeurige volgorde worden deze veilingen beëindigd:

Familie Toom - Alblasserdam

Benno Kastelein - Hengelo

RA Bakker & Zoon - Veenendaal

Chris Paauwe - Kruiningen

M. & S. Kobal - Ajdovscina (Slovenie) pt1

Antoon van de Burg - Bergschenhoek

Gertjan Rigter - Amstelveen pt1

Danny de Voogd - Yerseke

Comb. Beckers - Lelystad

Gerard van Tuyl - Hellouw

Frank Hage - Woerden

R. & S. Fokkinga - Harkema

Gebroeders Dekker - Terneuzen

Tim Hage - Woerden pt1

Harold Zwiers - Den Ham

Combinatie Baas / Berg - De Kwakel

M. & B. de Kruijff - Woerden

Combinatie Smeets / Penris - Urmond

Huidige veilingen:

Jan Morsink - Marle

DHR. Tekin - Medemblik

Gertjan Rigter - Amstelveen pt2

In willekeurige volgorde gaan deze veilingen binnenkort van start:

Gebroeders Jacobs - Nes aan de Amstel

Sjaak Gerbens - Oudehaske

Tonnie Kaspers - Markelo

Comb. van Leeuwen & zn - Reeuwijk

Comb. Hommes - Akersloot

Philip Geerdink - Hoogerheide

Jac van de Bosch - Hengstdijk

Guy Baerts - Grazen (België)

Gebroeders Boonen - Buggenum

M. & S. Kobal - Ajdovscina (Slovenie) pt2

Wim Weerink - Wierden

AP Overwater - Strijen

Combinatie van Tilburg - Nieuw Vennep

Armin Schmidt - Heimbach (Duitsland)

Tim Hage - Woerden pt2

… En enkele anderen (we zijn in gesprek met “de laatste hand leggen”) die met trots het allerbeste van hun hokken op hun veiling presenteren!

×

Hallo!

Klik op een van onze vertegenwoordigers hieronder om te chatten op WhatsApp of stuur ons een e-mail naar info@pigeoncom.com

× Hulp nodig?