Het Pigeoncom Het veilingseizoen is gestart op 10 november 2018 en zal waarschijnlijk eindigen begin april 2019. Elk weekend in die periode zullen er nieuwe veilingen (blijven) starten met een veilingduur van 13 dagen. Veilingen beginnen op maandag en eindigen twee weken later op zondag. Het is zeer aan te raden om te bezoeken www.pigeoncom.com regelmatig om op de hoogte te blijven van ons zeer mooie en gevarieerde aanbod dat een mix is van allround, eendaagse fond en zware fond (middag- en ochtendlossing) duiven. De focus zal echter op zware fondduiven liggen. Ook internationaal gaan we ons verder oriënteren en komen er een aantal hele mooie veilingen georganiseerd door buitenlandse duivenliefhebbers.
In willekeurige volgorde worden deze veilingen beëindigd:
Familie Toom - Alblasserdam
Benno Kastelein - Hengelo
RA Bakker & Zoon - Veenendaal
Chris Paauwe - Kruiningen
M. & S. Kobal - Ajdovscina (Slovenië) pt1
Antoon van de Burg - Bergschenhoek
Gertjan Rigter - Amstelveen pt1
Danny de Voogd - Yerseke
Comb. Beckers - Lelystad
Gerard van Tuyl - Hellouw
Frank Hage - Woerden
R. & S. Fokkinga - Harkema
Gebroeders Dekker - Terneuzen
Tim Hage - Woerden pt1
Harold Zwiers - Den Ham
Combinatie Baas / Berg - De Kwakel
M. & B. de Kruijff - Woerden
Combinatie Smeets / Penris - Urmond
Huidige veilingen:
Jan Morsink - Marle
DHR. Tekin - Medemblik
Gertjan Rigter - Amstelveen pt2
In willekeurige volgorde gaan deze veilingen binnenkort van start:
Gebroeders Jacobs - Nes aan de Amstel
Sjaak Gerbens - Oudehaske
Tonnie Kaspers - Markelo
Comb. van Leeuwen & zn - Reeuwijk
Comb. Hommes - Akersloot
Philip Geerdink - Hoogerheide
Jac van de Bosch - Hengstdijk
Guy Baerts - Grazen (België)
Gebroeders Boonen - Buggenum
M. & S. Kobal - Ajdovscina (Slovenië) pt2
Wim Weerink - Wierden
AP Overwater - Strijen
Combinatie van Tilburg - Nieuw Vennep
Armin Schmidt - Heimbach (Duitsland)
Tim Hage - Woerden pt2
… En enkele anderen (we zijn in gesprek met “de laatste hand leggen”) die met trots het allerbeste van hun hokken op hun veiling presenteren!