开始货车新的面纱 Pigeoncom 开始与弗雷德·范·帕林 (Fred van Pareen) 的设计项目相遇:在马克西玛公主中心 (Prinses Máxima Centrum) 举办十场华丽的面纱仪式! Het Prinses Máxima Centrum 是 geen gewoon ziekenhuis、maar een onderzoeksziekenhuis(研究医院)、het grootste kinderkankercentrum van Europa。 2018 年,马克西玛公主中心儿童医学中心; 在我们最好的 zorgprofessionals en wetenschappers Samen komen op het gebied van kinderoncologie,om Samen te werken aan een uniieke missie:ieder kind met kanker Genezen,metoptimale kwaliteit van leven。 Een Missie die nog steeds 紧急情况是,想要在 Vier Kinderen 上遇到 kanker overlijdt en veel kinderen die het wel overleven,Ondervinden hun leven lang de gevolgen van ingrijpende behandelingen。

Fred Heeft Samen 会见了 Michel Verweij、Rob Timmermans、Jeroen 和 Gert Jan Hendriks de schouders,他们对组织者的想法感到满意:

1. zoveel mogelijk geld ophalen voor het Prinses Máxima Centrum

2. de schenker en vooral ook hun 合作伙伴 iets teruggegeven in de vorm van een “Amsterdamse middag op het IJ” (Fred istenslotte een rasAmsterdammer)

Om zoveel mogelijk aandacht (lees: geld) voor Fred's prachtige initiatief tegenereren hebben we beloten om met deze unieke veiling ons veilingseizoen te starten en om deze veiling gedurende lange tijd in beeld te hebben/houden; de afloop van de veiling zal zijn op 23 年 2023 月 XNUMX 日!

Houdt Onze 网站进入 de gatewayn en beleef deze veiling mee,他是 voor een geweldig doel:genees ieder kind met kanker !

OOK ALS U GEEN DUIF WILT AANSCHAFFEN 在 DEZE VEILING KUNT U TOCH EEN MOOIE BIJDRAGE LEVEREN !!

U KUNT NET ALS ANDERE SPORTVRIENDEN EEN GELDBEDRAG OVERMAKEN OP DE BANKREKENING VAN PIGEONCOM (gegevens zijn vermeld onderaan de site)OVV“PMC VEILING EN UW NAAM”。 UW BIJDRAGE KOMT TEZAMEN MET DE OPBRENGST VAN DEZE VEILING GEHEEL XNUMX GOEDE AAN HET PMC。

ALS U Hierover MEER INFORMATIE WENST NEEMT U DAN GERUST 甚至联系 OP MET 弗雷德·范帕林 +31 (0) 6 54 77 13 90

Alle Schenkers heeeeeeeel erg bedankt! 这是马克西玛公主中心组织的梦幻般的面纱,也是所有积极的、热情的评论。

Op hun 网站提供有关马克西玛公主中心的更多信息 https://www.prinsesmaximacentrum.nl/nl/

×

您好!

单击以下我们的代表之一在WhatsApp上聊天或向我们发送电子邮件至 info@pigeoncom

× 需要帮助吗?